خداحافظی با یکی از جذابترین قابلیت های Android 6.0.1 !

خداحافظی با یکی از جذابترین قابلیت های Android 6.0.1 !

0 704

کاربرانی که دارای موبایل های اندرویدی با نسخه ۶.۰.۱ این سیستم عامل هستند، امروز متوجه شده اند که یکی از ویژگی های این نسخه، از دسترس خارج شده است.

خداحافظی با یکی از جذابترین قابلیت های Android 6.0.1 !
امکانات Android 6.0.1

به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات این قابلیت، در بخش «Do Not Disturb – مزاحم نشوید» وجود داشت و کاربر به راحتی می توانست مشخص نماید که صرفا تا زمان آلارم بعدی، ویژگی «مزاحم نشوید» فعال باشد. قابلیت مورد بحث که در اندروید ۶.۰.۱ اضافه شده بود، «Do Not Disturb Until Next Alarm» نام داشت.
اهالی مانتین ویو، برای بار دوم است که به دلیل نامشخصی، این ویژگی را حذف می کنند چرا که این ویژگی ابتدا در نسخه ششم اندروید مارشملو به دست کاربر رسیده بود اما به سرعت حذف شد. حدود دو هفته پیش هم در اندروید ۶٫۰٫۱ دوباره به دست کاربران رسید اما امروز، دوباره از دسترس خارج شده است.

امکانات Android 6.0.1

ویژگی «تا آلارم بعدی مزاحم نشوید» به طور کلی استفاده از قابلیت «مزاحم نشوید» را به شکل چشمگیری افزایش می داد چرا که با استفاده از آن می توانستید به سادگی مشخص کنید که تلفن همراه، تا زمانی که با آلارم بعدی بیدار نشده اید، نوتیفیکیشن ها را به دست شما نرساند.

در هر حال، این خبر ابتدا از سوی کاربران انجمن Reddit انتشار یافته اما مشخص گشته که به شکل جهانی، گوگل این قابلیت را از محصولات نکسوس (که اکنون تنها دستگاه های دارای اندروید ۶.۰.۱ هستند) حذف کرده و باید دید دوباره در چه نسخه ای استفاده از آن ممکن خواهد شد.

بدون نظر

پاسخی بنویسید