چگونه در اینستاگرام فالوورهای خود را افزایش دهید؟

چگونه در اینستاگرام فالوورهای خود را افزایش دهید؟

0 826

در سراسر جهان بیش از ۸۰۰ میلیون کاربر اینستاگرام وجود دارد – بیش از ۵۰۰ میلیون نفر از آنها هر روز از اینستاگرام استفاده می کنند. اگر شما یکی از ۸۰۰ میلیون کاربر ماهانه اینستاگرام هستید، می دانید که این شبکه اجتماعی به عنوان یک پلت فرم بازاریابی قدرتمند در حال فعالیت است.

این پلت فرم فقط برای استفاده شخصی نیست. اینستاگرام یک پلت فرم جهانی کامل است که به صاحبان کسب و کار بزرگ و موفق اجازه می دهد تا تولید محتوا کرده و محصولات خود را به نمایش بگذارند و مخاطبان خود را تحت تاثیر قرار دهند.

اینستاگرام نه تنها کاربران زیادی دارد، بلکه آنها به شدت در حال فعالیت در اینستاگرام هستند. بیش از نیمی (۵۱٪) از کاربران فعال، روزانه از سایت بازدید می کنند و حتی ۳۵٪ آن ها چندین بار در روز اینستاگرام خود را چک می کنند.

اینستاگرم برای رشد و معرفی محصولات، مکانی بسیار عالی است. ۷۰٪ از کاربران اینستاگرام وقت خود را صرف جستجو برای محصول مورد نظر خود میکنند. و این، این امکان را به شما می دهد تا نام و محصول خود را به صورت دوستانه و بدون فروش مستقیم به مشتریان خود ارائه دهید.

مهم نیست که مخاطبان شما چه کسانی هستند – سن، جنس، شغل، هر چیزی – مطمئن باشید که از طریق اینستاگرام به همه ی آنها دسترسی پیدا می کنید.

اگر می خواهید کسب و کار خود را گسترش دهید، نمیتوانید ساعت ها وقت خود را در اینستاگرام صرف کنید . بسیاری از صاحبان کسب و کار کوچک و کارآفرین ها بودجه برای مدیریت شبکه های اجتماعی و افزایش فالوورهای خود ندارند. بنابراین نیاز به یک سرویس و یا شخص برای انجام فعالیت بر روی شبکه های اجتماعی خود، دارند. استخدام یک شخص برای انجام تمام این کارها شاید برای خیلی ها به صرفه نباشد.

چگونه می توان کسب و کار خود را در اینستاگرام ترویج داد؟ چگونه می توان در میان میلیون ها عکس و فیلم دیده شد؟ چگونه میتوان افزایش فالوور در اینستاگرام داشت؟

اینها همه سوالاتی هستند که ما دوست داریم در این راهنما برای کمک به شما پاسخ دهیم: جواب این است که با استفاده از ربات های اینستاگرام و اتوماسیون به راحتی میتوانید این کار را انجام دهید.

ربات های اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا فعالیت های اینستاگرام خود را بصورت خودکار انجام دهید. اگر میخواهید با فالوورهای خود ارتباط برقرار کنید، باید برای پست هاشون کامنت بذارید، لایک و فالوشون کنید. با این که این کار سرگرم کننده است، ولی شما نمی توانید تمام وقت خودرا برای بررسی پست های فالوورهای خود کنید. اما به خاطر وجود رباتها، می توانید با خیال راحت برای خودتان چایی بریزید و بنشینید و تماشا کنید! ربات های اینستاگرام می توانند این وظایف را از طرف شما به خوبی انجام دهند.

ربات اینستاگرام اینستامکس، ارائه دهنده یکی از بهترین ربات های افزایش فالوور در اینستاگرام است. اینستامکس با همکاری یک گروه کانادایی و ایرانی پنلی بسیار پیشرفته با امکانات متنوع و کارآمد را برای شما آماده کرده است.

در پنل اینستامکس میتوانید سیستم تنظیم فالو، طریقه آنفالو، تعداد آنفالو، ساعت هایی که باید آنفالو صورت بگیرد، متن کامنت ها، جذب از طریق هشتگ، و تعداد زیادی ابزار جالب و کاربردی دیگر را مدیریت کنید و بتوانید به راحتی هزاران فالوور واقعی جذب کنید و به کسب و کار و تجارت خودتان رونق ببخشید.

سرویس های اینستامکس:

  1. ربات اینستاگرام (گرفتن فالوور): از طرف شما فال، لایک، کامنت، آنفالو و بازدید از استوری ها انجام میدهد.
  2. ۲. زمانبندی پست ها: یک راه آسان برای مدیریت پست های شما در اینستاگرام.شما می توانید کلی ویژگی جدید برای پست هایتان را با اینستامکس تجربه کنید.
  3. مدیریت کامنت ها: خواندن، پاسخ دادن، حذف، سازماندهی تمام نظرات اینستاگرام همزمان در یک صفحه با اینستامکس.
  4. دایرکت: ارسال خودکار پیام اینستاگرام آنلاین با اینستامکس.
  5. خرید لایک و بازدید ویدیو: می توانید به راحتی برای پست هاتون لایک و ویو بخرید.

مزایای استفاده از اینستامکس

  1. کنترل کامل: با استفاده از امکانات پیشرفته بات اینستاگرام اینستامکس شما میتوانید به راحتی تمام فعالیت های اینستاگرام خود را مدیریت کنید تا بتوانید فالوور و لایک و کامنتهای مورد نظرتان را دریافت کنید و به راحتی به هدفتان برسید.
  2. ایمن: با تنظیمات و راهنمایی هایشان میتوانید بدون هیچ نگرانی از بلاک و یا بسته شدن اکانت اینستاگرام خود، به صورت ۲۴ ساعته در اینستاگرام فعالیت داشته باشید که باعث افزایش لایک و افزایش فالوور اینستاگرام شما می شود.
  3. استفاده آسان: ربات اینستاگرام اینستامکس را به گونه ای طراحی کرده اند تا همه افراد بتوانند به راحتی و بدون داشتن مشکل، افزایش فالوور داشته باشند.
  4. بدون نیاز به دانلود: شما میتونید با تمامی مرورگرهای وب به صورت مستقیم به اینستامکس دسترسی داشته باشید و استفاده کنید و بدون اینکه موبایل یا کامپیوتر خود را روشن بگذارید، ربات اینستاگرام، اینستامکس، فعالیت خودش را ادامه میدهد.
  5. طراحی واکنش‌گرا: تمام وب سایت به گونه ای طراحی شده تا شما در تمام دستگاه ها مثل موبایل و … به راحتی با ربات اینستاگرام کار کنید و حساب کاربریتان را مدیریت کنید، الان شما میتونید در هر جایی و در هرزمانی به سیستم اینستامکس دسترسی داشته باشید.

با همه ی این تفاسیر، مهم ترین چیز چگونگی مدیریت ربات توسط شما و کیفیت پست هاتون در اینستاگرام هستش.  Instamax.ir میتوانید از سایت بازدید فرمایید و اطلاعات بیشتر کسب کنید.

بدون نظر

پاسخی بنویسید